טיפים לבחירת שמלות ערב לאירוע​

נשים יודעות שאחד הפרויקטים הגדולים ביותר כשמקבלים הזמנה לאירוע הוא מה נלבש. ארון הבגדים מלא בשמלות ובחליפות אבל לאירוע הספציפי שהוזמנת אין לך מה ללבוש. חלק ניכר מהבגדים שבארון כבר לבשת באירועים אחרים, מרבית האורחים באירוע הם שאותם אורחים מאירועים קודמים ולכן צריך למצוא שמלת ערב ראויה. כזו שלאף אחת אין סיכוי ללבוש באירוע.

 

?איך יודעים מה לקנות

 

הדרך הטובה ביותר לדעת מה לעשות – היא ללכת פיזית לחנות. ישנם טיפים לבחירת שמלות ערב לאירוע שאותם ניתן לקבל ממעצבי האופנה עצמם במקום. כמעט לכל בית עסק לשמלות ערב מישהו מבין העובדים רכש ניסיון רב בתחום והוא, למרות שלא תמיד בעל מקצוע בתחום העיצוב, מציע ונותן את טיפים לבחירת שמלות ערב לאירוע בהם לפרטים שמסרה לו הלקוחה. יש חשיבות בבחירת שמלות ערב לאירוע עם את המארחת או אחת מבין האורחים המוזמנים. שמלת המארחת צריכה להיות ואוו... לעומת שמלת ערב לאורחת.

 

טיפים לבחירת השמלות 

 

• למרות שיש בתי עסק רבים בתחום שמלות הערב וניתן לבחור דוגמאות שונות מרבית נשות ה"חברה הגבוהה" מעדיפות לתת את העבודה בידי תופרת מקצועית כזו שתדע גם לייעץ ללקוחה איזה שמלה לבחור.  בעשורים האחרונים יש שפע רב של בגדים בארץ ובכלל זה בגדי ערב ושמלות לאירוע, האופנה התערבבה  ויש נשים שאינן בוחרות דווקא שמלות ערב לאירוע אלה מסתפקות בשמלות אופנתיות מאחת הרשתות  הרבות שיש בארץ.

• אחד הטיפים החשובים לבחירת שמלות ערב לאירוע הוא לבחור שמלה שעל ידי תיקון קטן, לאחר האירוע,  ניתן יהיה להשתמש בה לאירועים אחרים. מרביתנו רוכשות שמלות ערב לאירוע מסוים ולאחר מכן היא  שוכנת בארון ללא שימוש עד שמחליטים לתת אותה לחנויות יד שנייה או לגמח"ים. מרבית הנשים בוחרות שלא להשתמש פעם נוספת בשמלה.

• טיפ נוסף לבחירת שמלות ערב לאירוע שהשמלה תהיה נוחה כזו שלא תהיה מגבלה לאורך האירוע. שניתן  יהיה להסתובב באולם ולברך את האורחים, שתהיה מהתקופה העכשווית ולא איזו שמלה מתקופות    קודמות.

 

לסיכום,

 

טיפים לבחירת שמלות ערב לאירוע חשוב לקבל ממישהו שעוסק בתחום האופנה. חברה יכולה להביע דעה אישית אבל לא מקצועית כמו של מעצב. מעצבי השמלות, אף שעלות עבודתם יקרה, הם המומחים בתחום ולהם כדאי לשמוע.​

טיפים לבחירת שמלוה לאירוע
טיפים לבחירת שמלות ערב לאירוע